Savienoties ar mums

izglītība

Eiropas projektēšana: ESCP studenti mācās par ekonomiskajām un sociālajām reformām Eiropas centrā

AKCIJA:

Izdots

on

Designing Europe ir interaktīva un ieskaujoša mācību pieredze ESCP Biznesa skolas vadības maģistrantūrā. Tās mērķis ir parādīt, kā ES institucionālā darbība var kalpot lielajām pārmaiņām, kas mums jāpanāk.

Šogad, ņemot vērā jūnijā gaidāmās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, vairāk nekā 1,200 ESCP vadības maģistrantūras studenti no 5 Eiropas universitātes pilsētiņām (Parīze-Londona-Berlīne-Turīna-Madride) tiks iepazīstināti ar ES institūcijām un strādās pie aktuāliem jautājumiem. tēma Parlamentā: Zaļais kurss.

ESCP apmāca savus nākamos vadītājus par ES darbību

Jau sešpadsmito gadu pēc kārtas aptuveni 1,240 ESCP Vadības programmas maģistrantūras studentiem ir iespēja piedalīties simulētā Eiropas Parlamenta sesijā 6. gada 7. un 2024. martā. Izmantojot lomu spēles, Programma Designing Europe studentiem ļauj izprast praktisko ES darbību. Spēlējot EP deputāta lomu, katrs students piedalās sarunās angļu valodā, kas beidzas ar balsojumu un rezolūcijas projekta pieņemšanu Eiropas Parlamentā. Delegāciju pārstāvji uzstājas, lai aizstāvētu savus priekšlikumus, kas tiek apspriesti debašu laikā. Pēc tam studenti prezentē savus projektus advokatūrai un aizstāv tos kā īstus EP deputātus

Projekta mērķis ir veicināt skolas topošo vadītāju izpratni par ES institūcijām un procesiem.

Eiropas projektēšanas posmi:

Tiešsaistes kurss, lai izprastu Eiropas iestāžu darbības pamatus;

Prezentācija universitātes pilsētiņā par likumu balsošanas simulācijas spēli un lomu spēli

Likuma balsošanas simulācijas spēle ar 4 stundu semināriem katrai delegācijai pirmajā dienā: studenti spēlē savu lomu un izstrādā ieguldījumu galīgajā rezolūcijā (tiek prezentēts un balsots nākamajā dienā plenārsēdē).

reklāma

Programmas Designing Europe mērķis ir palīdzēt studentiem saprast:

Eiropas institucionālo dalībnieku loģika un pozīcijas;

Kā notiek sarunas par ES lēmumiem un to pieņemšana

Galvenās problēmas, ar kurām saskaras ES, jo īpaši ekonomikas, sociālajā un vides jomā (piemēram, īstenojot Eiropas zaļo kursu).

Mācību uzdevums, kas pastiprina ESCP Eiropas modeli

Viena no galvenajām “Designing Europe” pievienotajām vērtībām ir Eiropas studiju veicināšana ārpus specializētiem augstākās izglītības kursiem (politoloģijā vai Eiropas tiesībās), mērķējot uz starptautiskās biznesa skolas studentiem. Shēma arī palīdz attīstīt studentu un universitātes kopienas piederības sajūtu Eiropai.

"Papildus sniegtajām zināšanām studenti arī stiprina savas mīkstās prasmes. Tā ir īsta mācīšanās darot pieredze. Eiropas dizainam ir jābūt viņu studiju programmas galvenajam Eiropas komponentam mūsu apmācību programmā, kuras pamatā ir sarežģīta kursu un kursu kombinācija. praktiskā pieredze, multikulturālā kontekstā”, uzsver Īvs Bertončīni, Eiropas lietu konsultants, Designing Europe saistītais profesors un pedagoģiskais koordinators.

"Šo iniciatīvu ļoti atzinīgi novērtē mūsu skolēni, un tā nostiprina mūsu Eiropas identitāti un mūsu skolas DNS, kuras mērķis ir apmācīt nākamos starptautiskos vadītājus. Laikā, kad mēs svinam mūsu Eiropas modeļa piecdesmito gadadienu, Designing Europe ir ideāli piemērota. kultūru un informācijas sajaukšanai. Tāpēc mēs esam lepni, ka, pateicoties šim projektam, apvienojam mūsu pilsētiņas, lai panāktu Eiropas izcilību, atvērtību pasaulei un progresu. Laikā, kad nozīmīgas vides, sociālās un tehnoloģiskās pārmaiņas mums atgādina par Ņemot vērā Eiropas institūciju nozīmi, mēs esam pārliecināti, ka ir svarīgi strādāt, lai sasniegtu mūsu studentu apņemšanos, kuri rīt būs gatavi reāli ietekmēt mūsu sabiedrību," secina Léon Laulusa, ESCP rīkotājdirektors.

Par ESCP biznesa skolu

ESCP Biznesa skola dibināta 1819. gadā. Skola ir izvēlējusies mācīt atbildīgu vadību, atvērtu pasaulei un balstīta uz Eiropas multikulturālismu. Sešas pilsētiņas Berlīnē, Londonā, Madridē, Parīzē, Turīnā un Varšavā ir atspēriena punkti, kas ļauj studentiem izjust šo eiropeisko pieeju vadībai.

Vairākas uzņēmēju un vadītāju paaudzes ir apmācītas stingrā pārliecībā, ka biznesa pasaule var pozitīvi pabarot sabiedrību.

Šī pārliecība un ESCP vērtības – izcilība, savdabība, radošums un daudzveidība – ikdienā vada mūsu misiju un veido tās pedagoģisko redzējumu.

Katru gadu ESCP uzņem vairāk nekā 10,000 5,000 studentu un 130 XNUMX vadītāju no XNUMX dažādām tautībām. Tās spēks slēpjas daudzās uzņēmējdarbības apmācību programmās, gan vispārējās, gan specializētās (bakalaura, maģistra, MBA, Executive MBA, doktora grāda un vadītāju izglītība), kuras visas ietver pieredzi vairākās universitātes pilsētiņās.

Viss sākas šeit. Tīmekļa vietne: www.escp.eu

Sekojiet mums Twitter: @ESCP_BS

Dalieties ar šo rakstu:

EU Reporter publicē rakstus no dažādiem ārējiem avotiem, kas pauž dažādus viedokļus. Šajos pantos paustās nostājas ne vienmēr atbilst EU Reporter nostājai.

trending