AKCIJA:

Izdots

on

Mēs izmantojam jūsu pierakstīšanos, lai sniegtu saturu jūsu piekrišanas veidā un uzlabotu mūsu izpratni par jums. Abonementu varat anulēt jebkurā laikā.

Anglija nepiekrita gandrīz trīs gadu desmitu vilšanās spēlei, lai pirmo reizi kopš 1990. gada pārliecinoši iekļūtu Pasaules kausa pusfinālā, jo sestdien (2. jūlijā) ar Harija Maguire un Dele Alli sitieniem ar 0: 7 notriekja samocīto, bet bezzobaino Zviedriju, raksta Tobijs Deiviss.

Daudz aizraujošākām Anglijas izlasēm pagātnē nebija izdevies sasniegt pēdējos četrus, taču Gareta Sautgeita jaunā komanda ieslēdzās, turpinot ņirgāties par klusinātām pirms turnīra gaidām ar vēl vienu iespaidīgu displeju Krievijā.

Viņi bija gatavi doties ceļā, kad Maguire nepārvarami pacēlās, lai dotos mājās no stūra, un Alli pēc pārtraukuma pievienoja slepkavīgo sitienu, jo Anglija parādīja, ka nav pilnībā atkarīga no turnīra rezultatīvākā spēlētāja Harija Keina, lai gūtu vārtus.

Ja nu kas, Anglijas varonis šajā dienā bija atrodams laukuma otrā galā, jo vārtsargs Džordans Pikfords realizēja trīs lieliskus atvairījumus, lai atvairītu strādīgos zviedrus.

"Mums bija jāiztur liels fiziskais spiediens," sacīja Anglijas izlases treneris Garets Sautgeits. “Komandas izturība un komandas saliedētība šodien bija izšķiroša. Šodien mūsu gars bija tikpat labs kā viņu, un mūsu kvalitāte bija nedaudz labāka. ”

Līdzjutēji, kuri serenēja savu pusi Samāras arēnā, palika ilgi pēc pilnas slodzes, lai vēstītu par sasniegto, zinot, ka, tik daudziem favorītiem aizbraucot, Anglijai, iespējams, ir vislabākās izredzes uz pasaules slavu vairāk nekā pusgadsimta laikā.

Mājinieki Krievija vai Horvātija, kas tiekas vēlāk sestdien un atrodas zemākā rangā nekā Sautgeitas komanda, ir viss, kas stāv starp Angliju un pirmo Pasaules kausa finālu kopš uzvaras turnīrā savā laukumā 1966. gadā.

Tomēr, lai gan Anglijas uzvara, tikai trešais ceturtdaļfināla panākums deviņos mēģinājumos, lielā mērā bija vienpusēja lieta, tā noteikti nebija vienkārša.

reklāma

Zviedrija bija sasniegusi ceturtdaļfinālu, apgrūtinot dzīvi it ​​kā pārākajai opozīcijai, un bija viegli saprast, kāpēc pēc došanās sākuma Anglija izskatījās nespējīga saspēlēt piespēles pret saviem strādīgajiem pretiniekiem.

Tāpēc daudzējādā ziņā bija paredzams, ka strupceļš tika izjaukts no komplekta.

Anglija bija strādājusi bez atlīdzības, pirms Ešlijs Jangs iezīmēja stūri pa kreiso malu, un viņa izliektie centieni tika izpildīti, kad Maguire ar pārliecību lēcās uz priekšu un aizbēga Emīlu Forsbergu no sava ceļa, lai galvu raidītu tīklā.

Tas bija Anglijas astotais vārtu guvums šajā pasaules čempionātā, taču, lai gan tās ir nāvējošas no beigtām bumbām, izņemot Keinu, tās nav svētītas ar pārāk daudziem citiem asiem metējiem.

Uzbrucējs Rahems Stērlings ir saņēmis zināmu kritiku par cīņu, lai gūtu vārtus Anglijas izlases labā, un īsi pirms puslaika viņa šaubīgajiem tika pasniegta munīcija, kad viņš divreiz tika atstāts viens, lai apspiestu zviedru vārtsargu Robinu Olsenu.

Sārtumu izlīdzināja līnijas spēlētāja karogs, kad viņš pirmo reizi noplūda, taču mirkli vēlāk viņš atkal skrēja cauri, šoreiz mēģinot noapaļot vārtsargu, bet tikai vēlreiz tika noraidīts.

Anglijai gandrīz bija jāmaksā uzreiz pēc pārtraukuma, un tā būtu piesaistīta, ja Pikfords nebūtu uzrādījis atvilktnes, lai izvairītos no Markusa Berga sitiena.

Ātri tika uzsvērts vārtsarga ieguldījuma nozīmīgums, Anglijai 59. minūtē dubultojot pārsvaru, jo Džesija Lingarda ķircinošo centrējumu vārtu tālajā malā sastapa Alli, kurš netika atzīmēts, un spēcīgi metās garām Olsenam.

Anglija savos četros iepriekšējos mačos nebija noturējusi tīru lapu un lika Pikfordam pateikties, ka šoreiz nepiekāpās.

Viņš lieliski izglāba no Viktora Klesona, pirms atvairīja sitienu no Berga pāri latiņai, un ar to pietika, lai nodrošinātu zviedru cerību sasniegt pirmo pusfinālu kopš 1994. gada.

"Es neesmu dzimis pēdējo reizi, kad Anglija iekļuva Pasaules kausa pusfinālā," sacīja Pikfords. "Mēs vienmēr esam teikuši, ka aizvadīsim vienu spēli vienlaikus un varēsim turpināt veidot savu vēsturi."