Savienoties ar mums

Velsa

Kārdifas uzņēmums nodrošina starptautisku interesi par novatorisku IAL atkritumu risinājumu

AKCIJA:

Izdots

on

Mēs izmantojam jūsu pierakstīšanos, lai sniegtu saturu jūsu piekrišanas veidā un uzlabotu mūsu izpratni par jums. Abonementu varat anulēt jebkurā laikā.

Velsiešu ražotājs, kura uzdevums ir risināt pasaulē pieaugošo individuālo aizsardzības līdzekļu (IAL) atkritumu problēmu, gatavojas paplašināt savu klātbūtni pasaulē pēc tam, kad būs nodrošinājis pirmos eksporta darījumus Austrālijā un Kanādā, raksta Anthea Crowe.

Kardifā bāzētā termiskā blīvēšanas grupa (TCG) specializējas inovatīvu tehnoloģiju ražošanā, ko izmanto vienreiz lietojamu plastmasas IAL pārstrādei, ieskaitot ķirurģisko paplātes ietīšanas materiālus, drapērijas un medicīniskās kvalitātes sejas maskas. Uzņēmums bija viens no pirmajiem pasaulē, kurš izstrādāja jaunās tehnoloģijas, un ir pamanījis, ka pandēmijas apstākļos pieaug interese par tā pārstrādes risinājumiem.

Šī gada sākumā tā atklāja savu patentēto ierīci "Sterimelt", kas termiski sablīvē polipropilēnu 350 ° C temperatūrā un pārveido to tā, lai to varētu izmantot jaunu plastmasas izstrādājumu ražošanai. Pēc sākotnējiem panākumiem Apvienotajā Karalistē, kad ierīce tika izplatīta slimnīcu fondos visā Anglijā un Velsā, TCG tagad plāno paplašināties starptautiskajos tirgos.

reklāma

Uzņēmums tikko parakstīja darījumus par Sterimelt eksportu uz vadošajiem nozares nosaukumiem Austrālijā un Kanādā, vienojoties par līgumiem par vairāk nekā 100 ierīču piegādi Austrālijas atkritumu apsaimniekošanas firmai, 180 Waste Group, kā arī Vankūverā bāzētajai alternatīvajai pārstrādei un uzlabotajai ieguvei Sistēmas, kas atrodas Prinča Edvarda salā. Uzņēmumi, kas ir TCG pirmie klienti ārpus Apvienotās Karalistes, izplatīs šo produktu veselības un sociālās aprūpes nozarēs abos reģionos.

Pētījumi lēš, ka kopš COVID-19 uzliesmojuma sākuma, kas sākās pagājušajā gadā, katru mēnesi visā pasaulē tiek izmantoti vairāk nekā 129 miljardi sejas masku, no kurām lielākā daļa ir izgatavota no vienreizējas lietošanas plastmasas, kā rezultātā tiek radīts ievērojams atkritumu daudzums poligons.

TCG ir pārliecināta, ka tās ierīce varētu palīdzēt risināt šo globālo problēmu un tai ir būtiska loma, palīdzot pasaules valstīm samazināt IAL atkritumus.

reklāma

Pēc sākotnējiem darījumiem Austrālijā un Kanādā uzņēmums tagad vēlas paplašināt savu starptautisko klientu bāzi, plānojot arī ieceļot Āfrikā un attīstīt Eiropas tirgus.

Mathew Rapson, Thermal Compaction Group rīkotājdirektors, sacīja: “IAL atkritumi ir ļoti globāla problēma, un šo jauno starptautisko partnerību nodrošināšana ir pirmais solis, lai sasniegtu mūsu mērķi novērst to, ka pēc iespējas vairāk plastmasas nonāk sadedzināšanā, poligonos vai mūsu okeānos un upēs. IAL, protams, joprojām ir būtiska cilvēku aizsardzības daļa pandēmijas laikā, taču ir svarīgi, lai šie produkti tiktu izmantoti ilgtspējīgi.

“Kā novators un ražotājs mēs nepārtraukti strādājam pie jauniem sasniegumiem un veidiem, kā rast risinājumus globālajai atkritumu problēmai, ar kuru mēs šobrīd saskaramies. Eksportējot mūsu iekārtas, eksponenciāli palielināsies vienreiz lietojamo plastmasu reģenerācija visā pasaulē un tādējādi palīdzēsim planētai, vienlaikus atbalstot “resursu atgūšanas” risinājumu pieņemšanu pasaulē. ”

Komentējot TCG globālos panākumus un inovācijas, Cars-Anne Quinn, izpilddirektors, Life Sciences Hub Wales, sacīja: “TCG radītā tehnoloģija ir revolucionāra, un mēs esam lepni, ka varam dalīties ar vēl vienu spožas inovācijas piemēru un centību, ko redzam no Velsas dzīvības zinātņu nozares.

"Globālā reakcija un ieviešana šajā Velsā ražotajā tehnoloģijā ir neticama, un mēs ceram redzēt, ka TCG turpinās augt un ieviest jaunus risinājumus, lai apkarotu pandēmijas radītos masveida atkritumus un risinātu notiekošo vides krīzi."

Velsas ekonomikas ministrs Vons Getings sacīja: “Mēs kā valdība vēlamies šeit, Velsā, veidot spēcīgāku, videi draudzīgāku ekonomiku. Mūsu vērienīgajā piecu gadu programmā valdībai mēs skaidri koncentrējamies uz ilgtspējību un nākotnes nozaru attīstību. Tāpēc ir lieliski redzēt, ka kāds Velsas uzņēmums, piemēram, TCG, sāk eksportēt savas otrreizējās pārstrādes iekārtas, kas varētu palīdzēt atrisināt reālu un pieaugošu globālu atkritumu problēmu, ko izraisījusi pandēmija. ”

Par dzīves zinātņu centru Velsā

Life Sciences Hub Wales mērķis ir padarīt Velsu par izvēlētu vietu veselības, aprūpes un labklājības inovācijām. Mēs palīdzam veicināt inovācijas un radīt jēgpilnu sadarbību starp rūpniecības, veselības, sociālās aprūpes, valdības un pētniecības organizācijām.

Mēs vēlamies palīdzēt pārveidot gan tautas veselību, gan ekonomisko labklājību:

 • Paātrināt novatorisku risinājumu izstrādi un pieņemšanu, kas atbalsta Velsas veselības un sociālās aprūpes vajadzības, un
 • sadarbība ar rūpniecību, lai veicinātu ekonomikas uzlabošanos visā dzīvības zinātņu nozarē un veicinātu uzņēmējdarbības izaugsmi un darbavietas Velsā. 

Mēs to darām, cieši sadarbojoties ar veselības un sociālās aprūpes kolēģiem, lai izprastu izaicinājumus un spiedienu, ar kādu organizācija var saskarties. Kad tas ir identificēts, mēs strādājam ar nozari, lai palīdzētu iegūt un atbalstīt novatorisku risinājumu izstrādi, lai reaģētu uz šīm problēmām ar veiklību. 

Mūsu komanda sniedz individuālus padomus, norādes un atbalstu visu inovācijas braucienu paātrināšanai, neatkarīgi no tā, vai mēs atbalstām klīnicistu ar spilgtu ideju vai daudznacionālu dzīvības zinātņu organizāciju.

Dzīvības zinātņu centrs Velss palīdz katalizēt visas sistēmas pārmaiņas, sasaucot un organizējot starpnozaru inovāciju ekosistēmu. Šie savienojumi ļauj mums izveidot vērtīgas sadarbības iespējas un saziņas iespējas.

Lai uzzinātu vairāk, noklikšķiniet šeit.

lauksaimniecība

Ierosinātais ASV jēra aizlieguma atcelšanas apsveicamais jaunums nozarei

Izdots

on

FUW 2016. gadā tikās ar USDA, lai apspriestu jēra eksporta iespējas. No kreisās puses ASV lauksaimniecības speciālists Stīvs Naits, ASV padomnieks lauksaimniecības jautājumos Stens Filips, FUW vecākais politikas virsnieks Dr Hazels Raits un FUW prezidents Glins Robertss

Velsas zemnieku savienība atzinīgi novērtēja ziņas, ka drīzumā tiks atcelts ilgstošais aizliegums ievest ASV velsiešu jēru. Šādu paziņojumu trešdien, 22. septembrī, sniedza Apvienotās Karalistes premjerministrs Boriss Džonsons. 

FUW pēdējās desmitgades laikā dažādās sanāksmēs jau sen apsprieda izredzes atcelt nepamatoto aizliegumu ar USDA. Hybu Cig Cymru - Meat Promotion Wales ir uzsvēruši, ka potenciālais AĢIN Welsh Lamb tirgus ASV tiek lēsts pat 20 miljonu sterliņu mārciņu vērtībā piecu gadu laikā pēc eksporta ierobežojumu atcelšanas.

reklāma

Runājot no savas Karmartenšīras aitu audzētavas, FUW prezidenta vietnieks Īans Rikmens sacīja: “Tagad vairāk nekā jebkad agrāk mums ir jāizpēta citi eksporta tirgi, vienlaikus aizsargājot arī mūsu sen izveidotos tirgus Eiropā. Mēs vēlamies attīstīt daudz ciešākas attiecības ar ASV tirgu, un ziņas, ka šis aizliegums drīz varētu tikt atcelts, ir ļoti apsveicama ziņa mūsu aitu nozarei. ”

reklāma
Turpināt Reading

Velsa

Jauns digitālais resurss, kas paredzēts veselības, sociālās aprūpes un nozares inovāciju atbalstam

Izdots

on

Inovāciju sasniegšana ir jauns resurss, ko izstrādājis Life Sciences Hub Wales, lai informētu un virzītu tos, kas strādā visā nozares, veselības un sociālās aprūpes inovāciju jomā. Tas apkopo galvenos pētījumus, sniedz kritisku ieskatu un sniedz jaunas perspektīvas starpnozaru domu vadītājiem.

Šis jaunais digitālais resurss pārskata pieejamo zināšanu bagātību par jauninājumiem veselības un sociālajā aprūpē, lai tiem, kuriem tas nepieciešams, sniegtu visatbilstošāko un vissvarīgāko informāciju. Dzīvības zinātņu centrs Velss ir cieši sadarbojies ar veselības aprūpes, rūpniecības, akadēmiskās vides un sociālās aprūpes sniedzējiem, sniedzot ieguldījumu.

Daudzas ieinteresētās puses uzskata, ka inovācijas ir būtiskas, lai katalizētu pārmaiņas visā sistēmā un radītu pārmaiņas pacientiem un cilvēkiem. Nesen veiktajā Life Sciences Hub Wales pasūtītajā pētījumā par Beaufort Research tika atklāts, ka 97% veselības un sociālās aprūpes uzskata inovāciju par ļoti svarīgu, līdzās 91% rūpniecības.

reklāma

Tomēr šķēršļi var apgrūtināt inovāciju, tostarp kopīgas valodas, resursu un starpnozaru iesaistīšanās trūkums. Dzīvības zinātņu centrs Velss ir izveidojis resursu Achieving Innovation, lai palīdzētu risināt šīs problēmas, identificējot uz pierādījumiem balstītus risinājumus un atbildes, lai palīdzētu orientēties inovāciju ekosistēmā un nākotnē nodrošināt mūsu veselības un sociālās aprūpes sistēmas.

Resursu ir paredzēts regulāri atjaunināt ar jaunu materiālu, un tas tiek palaists ar:

Cari-Anne Quinn, Life Sciences Hub Wales izpilddirektore, sacīja: “Šim jaunajam resursam var būt galvenā loma, palīdzot jebkura līmeņa ieinteresētajām personām orientēties veselības un sociālās aprūpes ekosistēmās Velsā un ārpus tās. Novatoriem ir atslēga liela mēroga veselības, aprūpes un labklājības pārveidošanai Velsā, un šis resurss viņiem palīdzēs to sasniegt. ”

reklāma

Veselības un sociālo pakalpojumu ministrs Eluneds Morgans sacīja: “Inovācijām ir izšķiroša loma, atbalstot mūsu veselības un sociālās aprūpes nozari Velsā, lai sadarbībā ar rūpniecību sniegtu jaunas idejas un tehnoloģijas. Es atzinīgi vērtēju Velsas Dzīvības zinātņu centra jauno resursu “Inovāciju sasniegšana” kā galveno instrumentu novatoriem, kuri strādā, lai pārvarētu reālas problēmas un izmantotu aizraujošas jaunas iespējas. Kad mēs izveidojām un finansējām Life Science Hub Wales, inovācijas bija tās ētusa centrā - šim ētam ir bijusi galvenā loma mūsu atveseļošanā un reakcijā uz Covid-19 ietekmi. ”

Dr. Kriss Subbe, akūtas, elpošanas un kritiskās aprūpes medicīnas konsultants Betsi Cadwaladr universitātes Veselības padomē un Bangoras universitātes vecākais klīniskais lektors, sacīja: “Es biju priecīgs sniegt ieguldījumu“ Resursu sasniegšanā ”, izpētot, cik svarīgi ir padarīt inovāciju par ikdienas ieradumu.

Šajā ārkārtas spiedienā uz mūsu spēju nodrošināt kvalitatīvu aprūpi mums jāatrod veidi, kā attīstīt talantus un idejas neatkarīgi no tā, kur viņi nāk. Šim jaunajam resursam vajadzētu dot iespēju daudznozaru novatoriem no nozares un veselības aprūpes darbiniekiem iegūt nepieciešamo informāciju, kontekstu un valodu. ”

Darens Hjūzs, Velsas NHS konfederācijas direktors, sacīja: “Mēs atzinīgi vērtējam jauno zinātnes centra“ Velsas zinātne par sasniegumiem inovāciju jomā ”, jo esam redzējuši inovāciju un pakalpojumu pārveidošanas ietekmi, reaģējot uz Covid-19 pandēmiju. Šis resurss atbalsta dziļāku izpratni par inovācijām un papildina mūsu vairāku aģentūru ziņojumu, ko sagatavojusi Svonzi universitāte, NHS Wales COVID-19 Inovāciju un transformācijas pētījumu ziņojums, kas balstīts uz plašu personāla pieredzes pamatu visā NHS Velsā, pārbaudot, kāpēc un kā viņi veikuši jauninājumus, un aplūkojot praktiskus ieteikumus šīs programmas turpināšanai.

"Sākot atveseļošanos, ir svarīgi, lai mēs izmantotu iespēju uzlabot pakalpojumu sniegšanu, efektivitāti, pacientu rezultātus, personāla labklājību un veicinātu mācīšanās kultūru un labākās prakses apmaiņu ārpus organizācijas robežām."

Šis resurss Velsā ir aizraujošā laikā, kad 2021. gadā tika uzsāktas Intensīvās izglītības akadēmijas. Šīs pasaules vadošās akadēmijas, kas ir pirmās šāda veida lietas pasaulē, piedāvā uz inovācijām vērstus pasniegtus kursus, pētījumus un individuālas konsultācijas. pakalpojumus, Velsas Dzīvības zinātņu centram atbalstot attiecīgos partnerus.

Ja vēlaties izpētīt resursu Achieving Innovation, lūdzu, apmeklējiet: http://www.lshubwales.com/achieving-innovation

Par dzīves zinātņu centru Velsā

Life Sciences Hub Wales mērķis ir padarīt Velsu par izvēlētu vietu veselības, aprūpes un labklājības inovācijām. Mēs palīdzam veicināt inovācijas un radīt jēgpilnu sadarbību starp rūpniecības, veselības, sociālās aprūpes, valdības un pētniecības organizācijām.

Mēs vēlamies palīdzēt pārveidot gan tautas veselību, gan ekonomisko labklājību:

 • paātrināt novatorisku risinājumu izstrādi un pieņemšanu, kas atbalsta Velsas veselības un sociālās aprūpes vajadzības, un
 • sadarbība ar rūpniecību, lai veicinātu ekonomikas uzlabošanos visā dzīvības zinātņu nozarē un veicinātu uzņēmējdarbības izaugsmi un darbavietas Velsā. 

Mēs to darām, cieši sadarbojoties ar veselības un sociālās aprūpes kolēģiem, lai izprastu izaicinājumus un spiedienu, ar kādu organizācija var saskarties. Kad tas ir identificēts, mēs strādājam ar nozari, lai palīdzētu iegūt un atbalstīt novatorisku risinājumu izstrādi, lai reaģētu uz šīm problēmām ar veiklību. 

Turpināt Reading

Digitālā ekonomika

Jauns digitālais resurss, kas paredzēts veselības, sociālās aprūpes un nozares inovāciju atbalstam

Izdots

on

Inovāciju sasniegšana ir jauns resurss, ko izstrādājis Life Sciences Hub Wales, lai informētu un virzītu tos, kas strādā visā nozares, veselības un sociālās aprūpes inovāciju jomā. Tas apkopo galvenos pētījumus, sniedz kritisku ieskatu un sniedz jaunas perspektīvas starpnozaru domu vadītājiem.

Šis jaunais digitālais resurss pārskata pieejamo zināšanu bagātību par jauninājumiem veselības un sociālajā aprūpē, lai tiem, kuriem tas nepieciešams, sniegtu visatbilstošāko un vissvarīgāko informāciju. Dzīvības zinātņu centrs Velss ir cieši sadarbojies ar veselības aprūpes, rūpniecības, akadēmiskās vides un sociālās aprūpes sniedzējiem, sniedzot ieguldījumu.

Daudzas ieinteresētās puses uzskata, ka inovācijas ir būtiskas, lai katalizētu pārmaiņas visā sistēmā un radītu pārmaiņas pacientiem un cilvēkiem. Nesen veiktajā Life Sciences Hub Wales pasūtītajā pētījumā par Beaufort Research tika atklāts, ka 97% veselības un sociālās aprūpes uzskata inovāciju par ļoti svarīgu, līdzās 91% rūpniecības.

reklāma

Tomēr šķēršļi var apgrūtināt inovāciju, tostarp kopīgas valodas, resursu un starpnozaru iesaistīšanās trūkums. Dzīvības zinātņu centrs Velss ir izveidojis resursu Achieving Innovation, lai palīdzētu risināt šīs problēmas, identificējot uz pierādījumiem balstītus risinājumus un atbildes, lai palīdzētu orientēties inovāciju ekosistēmā un nākotnē nodrošināt mūsu veselības un sociālās aprūpes sistēmas.

Resursu ir paredzēts regulāri atjaunināt ar jaunu materiālu, un tas tiek palaists ar:

Cari-Anne Quinn, Life Sciences Hub Wales izpilddirektore, sacīja: “Šim jaunajam resursam var būt galvenā loma, palīdzot jebkura līmeņa ieinteresētajām personām orientēties veselības un sociālās aprūpes ekosistēmās Velsā un ārpus tās. Novatoriem ir atslēga liela mēroga veselības, aprūpes un labklājības pārveidošanai Velsā, un šis resurss viņiem palīdzēs to sasniegt. ”

reklāma

Veselības un sociālo pakalpojumu ministrs Eluneds Morgans sacīja: “Inovācijām ir izšķiroša loma, atbalstot mūsu veselības un sociālās aprūpes nozari Velsā, lai sadarbībā ar rūpniecību sniegtu jaunas idejas un tehnoloģijas. Es atzinīgi vērtēju Life Sciences Hub Wales jauno resursu “Inovācijas sasniegšana” kā galveno instrumentu novatoriem, kuri strādā, lai pārvarētu reālas problēmas un izmantotu aizraujošas jaunas iespējas. Kad mēs nodibinājām un finansējām Life Science Hub Wales, inovācijas bija tās ētikas centrā - šim ētam ir bijusi galvenā loma mūsu atveseļošanā un reakcijā uz COVID-19 ietekmi. ”

Dr. Kriss Subbe, akūtas, elpošanas un kritiskās aprūpes medicīnas konsultants Betsi Cadwaladr universitātes Veselības padomē un Bangoras universitātes vecākais klīniskais lektors, sacīja: “Es biju priecīgs sniegt ieguldījumu“ Resursu sasniegšanā ”, izpētot, cik svarīgi ir padarīt inovāciju par ikdienas ieradumu.

Šajā ārkārtas spiedienā uz mūsu spēju nodrošināt kvalitatīvu aprūpi mums jāatrod veidi, kā attīstīt talantus un idejas neatkarīgi no tā, kur viņi nāk. Šim jaunajam resursam vajadzētu dot iespēju daudznozaru novatoriem no nozares un veselības aprūpes darbiniekiem iegūt nepieciešamo informāciju, kontekstu un valodu. ”

Darens Hjūzs, Velsas NHS konfederācijas direktors, sacīja: “Mēs atzinīgi vērtējam jauno zinātnes centra“ Velsas zinātne par sasniegumiem inovāciju jomā ”, jo esam redzējuši inovāciju un pakalpojumu pārveidošanas ietekmi, reaģējot uz Covid-19 pandēmiju. Šis resurss atbalsta dziļāku izpratni par inovācijām un papildina mūsu vairāku aģentūru ziņojumu, ko sagatavojusi Svonzi universitāte, NHS Wales COVID-19 Inovāciju un transformācijas pētījumu ziņojums, kas balstīts uz plašu personāla pieredzes pamatu visā NHS Velsā, pārbaudot, kāpēc un kā viņi veikuši jauninājumus, un aplūkojot praktiskus ieteikumus šīs programmas turpināšanai.

"Sākot atveseļošanos, ir svarīgi, lai mēs izmantotu iespēju uzlabot pakalpojumu sniegšanu, efektivitāti, pacientu rezultātus, personāla labklājību un veicinātu mācīšanās kultūru un labākās prakses apmaiņu ārpus organizācijas robežām."

Šis resurss Velsā ir aizraujošā laikā, kad 2021. gadā tika uzsāktas Intensīvās izglītības akadēmijas. Šīs pasaules vadošās akadēmijas, kas ir pirmās šāda veida lietas pasaulē, piedāvā uz inovācijām vērstus pasniegtus kursus, pētījumus un individuālas konsultācijas. pakalpojumus, Velsas Dzīvības zinātņu centram atbalstot attiecīgos partnerus.

Ja vēlaties izpētīt resursu Achieving Innovation, noklikšķiniet šeit

Par dzīves zinātņu centru Velsā

Life Sciences Hub Wales mērķis ir padarīt Velsu par izvēlētu vietu veselības, aprūpes un labklājības inovācijām. Mēs palīdzam veicināt inovācijas un radīt jēgpilnu sadarbību starp rūpniecības, veselības, sociālās aprūpes, valdības un pētniecības organizācijām.

Mēs vēlamies palīdzēt pārveidot gan tautas veselību, gan ekonomisko labklājību:

 • Paātrināt novatorisku risinājumu izstrādi un pieņemšanu, kas atbalsta Velsas veselības un sociālās aprūpes vajadzības, un
 • sadarbība ar rūpniecību, lai veicinātu ekonomikas uzlabošanos visā dzīvības zinātņu nozarē un veicinātu uzņēmējdarbības izaugsmi un darbavietas Velsā.

Mēs to darām, cieši sadarbojoties ar veselības un sociālās aprūpes kolēģiem, lai izprastu izaicinājumus un spiedienu, ar kādu organizācija var saskarties. Kad tas ir identificēts, mēs strādājam ar nozari, lai palīdzētu iegūt un atbalstīt novatorisku risinājumu izstrādi, lai reaģētu uz šīm problēmām ar veiklību.

Mūsu komanda sniedz individuālus padomus, norādes un atbalstu visu inovācijas braucienu paātrināšanai, neatkarīgi no tā, vai mēs atbalstām klīnicistu ar spilgtu ideju vai daudznacionālu dzīvības zinātņu organizāciju.

Dzīvības zinātņu centrs Velss palīdz katalizēt visas sistēmas pārmaiņas, sasaucot un organizējot starpnozaru inovāciju ekosistēmu. Šie savienojumi ļauj mums izveidot vērtīgas sadarbības iespējas un saziņas iespējas.

Lai uzzinātu vairāk, noklikšķiniet šeit.

Par resursu Achieving Innovation

Resurss tiek palaists ar:

 • Astoņas atziņas inovāciju sasniegšanai- raksts, kurā apkopoti galvenie ieskati un tēmas no visa resursa.
 • Directory apkopojot Velsā pieejamo atbalstu un organizācijas.
 • A stāstījuma apskats jauninājumu pierādījumu un literatūras apkopošana.
 • A politikas pārskatīšana Velsas valdības pieeju jauninājumiem.
 • blogi autori ir veselības, rūpniecības un sociālās aprūpes vadītāji, kas koncentrējas uz inovācijām.
 • Podcast apraides, kurās domu vadītāji apspriež jauninājumu izaicinājumus un iespējas.

Aptaujas atsauce:

"Nesen veiktais pētījums, kuru veica Life Sciences Hub Wales pasūtījumā Beaufort Research, atklāja, ka 97% veselības un sociālās aprūpes uzskata inovāciju par ļoti svarīgu, līdzās 91% rūpniecības. ”

Beaufort Research pasūtīja Life Sciences Hub Wales, lai 2021. gada sākumā veiktu anonīmu aptauju par starpnozaru ieinteresēto personu uztveri visā organizācijā un plašākā dzīvības zinātņu nozarē. Tas tika veikts, lai palīdzētu informēt Life Sciences Hub Wales turpmāko stratēģisko virzību.

Turpināt Reading
reklāma
reklāma
reklāma

trending